Maskeler | Kore Kozmetik Ürünleri | Kore Cilt Bakımı-Yeppuda.com

750 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Maskeler

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Maskeler

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü

Maskeler

Kore cilt bakımı söz konusu olduğunda en popüler ürünlerden biri de maskeler olur. Kore cilt bakım maskeleri, cildinizin beslenmesini, pürüzsüz görünmesini ve temizlenmesini mümkün kılar. Yüz maskesi, cildi daha derin ve daha uzun süre tedavi eden konsantre bir bakım kozmetiğidir. Bunu göz önünde bulundurarak, hidrasyon, bu ürünlerin ve bakımın etkilerini artırma gibi günlük tedavilerin müttefiki olarak hizmet eder. Bu nedenle, bir yüz maskesi, formüle bağlı olarak nemlendirebilir, besleyebilir, beyazlatabilir, tonlayabilir, detoks yapabilir, yaşlanmayı önleyebilir, akneyi tedavi edebilir, yağlılığı azaltabilir, gözenekleri küçültebilir ve diğer birçok konuda fayda sağlayabilir. Tüm bunların bilincinde olan Yeppuda markası, sizler için üstün kalitede maskeler sunar.

Kâğıt Maskeler Neden Kullanılmalı?

Pratiklik, bu tür maskeler için anahtar kelimedir! Kâğıt maskeler Kore güzellik rutininden ortaya çıktı ve dünyayı fethetti. Kore kâğıt maskeler, artık ülkemizde de sıklıkla tercih ediliyor. Halihazırda yüz şeklinde gelen ve kendine has bir uygulaması olan teknolojik kumaş maskelerdir. Diğerleri gibi, farklı efektler sunabilirler. Kâğıt maske kullanımı ise oldukça basit. Maskeyi ambalajından çıkarın ve temiz bir yüze yerleştirin, her köşeyi kaplayacak ve sizi rahatsız etmeyecek şekilde ayarlayın. Üretici tarafından belirtilen etki süresini bekleyin. Maskeyi çıkarın ve durulamayın. Maske nemlendirici değilse nemlendirici sürerek işlemi bitirebilirsiniz. Peki, kâğıt maskeler neden kullanılmalı? Artık tüm dünyada vazgeçilmez olan Kore kâğıt maskeler, benzersiz faydaları beraberinde getiriyor. Yüz maskesi, esas olarak, yüze uygulanan ve kısa bir süre (genellikle 20 dakikayı geçmeyecek şekilde) bırakılan konsantre bileşenler içeren bir kumaştan yapılır. Yüz maskelerinin her biri bir amaç için geliştirilmiştir. Yağlılığı azaltan veya pul pul döken, nemlendiren, lekeleri azaltan, ince çizgileri azaltan ve çok daha fazlasını yapanlar var! Eskiden Japon geyşalarının kimono üretiminden arta kalan ipek artıklarını çiçek suyuna koyup yüzlerine bırakmasıyla kağıt yüz maskeleri ortaya çıktı. Maskeler, özellikle günlük yaşamınızda zamanınız kısıtlıysa kendinize iyi bakmanın harika bir yoludur ve aynı zamanda cildiniz için inanılmaz faydalar sağlar. İşin sırrı, cilt tipiniz için doğru özelliklere sahip doğru maskeyi seçmektir. Ve tabii ki doğru markayı seçmek de. Yüz maskeleri, 20 dakika boyunca doğrudan cilde uygulandığında, size süper nemli bir cilt bırakacak konsantre ürünlerdir. Ve en iyi yanı, onu kaç kez kullanabileceğiniz konusunda bir sınır olmamasıdır! Aydınlatıcı, yaşlanmayı geciktirici, detoksifiye edici ve akne önleyici faydalar sağlayan maskeleri de bulabilirsiniz. En iyi sonuçları almak ve cildinize gerçekten tüm faydaları sağlamak için yüzünüzü önceden hazırlamalı ve temizlemelisiniz. Maskeyi kullanmadan önce temizlemek, pul pul dökmek, tonlamak ve kullanımdan sonra iyi bir nemlendirici ile bitirmek en iyisidir.

Gece Maskeleri Nedir?

Kore cilt bakımı rutini, temizleme ve nemlendirme gibi birkaç adımı kapsar. Uyandığımız andan uyumak için yatağa uzandığımız ana kadar yüzümüz farklı tedaviler ve dermokozmetikler alır. Kore gece maskeleri, bakım rutininin yoğun bir tedavi adımıdır ve bu sayede ciltte beslenme ve nemlendirmede etkili sonuçlar elde edilir. Gece cilt bakım maskeleri çeşitli cilt faydaları sağlar ve her bir fayda, yüz maskesinde hangi dermatolojik varlığın bulunduğuna bağlı olacaktır. Bununla birlikte, bu ürünlerin tüm varyasyonlarında bazı özellikler ortaktır ve bunlardan biri, tüm maskelerin kullanımdan hemen sonra yüzü canlandırması, nemlendirme, parlaklık, canlılık ve beslenme sağlamasıdır. Ek olarak, cilt bakım maskeleri aynı zamanda leke önleyici, detoks, kırışıklık önleyici ve hatta yağ önleyici etki sağlayabilir. Gece maskesi ile ciltte rahatlatıcı bir etki için canlandırıcı ve yoğun bir his yaşarsınız. Cildin 24 saat boyunca nemli kalmasını sağlayarak cildi yoğun bir şekilde doldurmaya, yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Daha yüksek aktif madde konsantrasyonu ve cilt yüzeyiyle daha uzun temas süresi ile bu, cildinize derinlemesine temizlik, nemlendirme desteği veya aradığınız diğer faydaları hızlı ve son derece etkili bir şekilde vermenin inanılmaz ve etkili bir yoludur. Cildiniz lekelenmeye eğilimliyse, cildinizi derinlemesine temizleyip arındırmak ve gözenekleri açmak için tüm kir izlerini ve fazla yağı gidermek üzere tasarlanmış bir yüz maskesi kullanın. Tonymoly gece maskesi ile cildinizin temiz görünmesini, arınmış ve nemli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Göz Altı Maskeleri Nedir?

Kore kozmetik ürünleri arasında öne çıkanlardan biri de göz altı maskeleri. Göz çevresi yüzün en hassas bölgelerinden biridir. Koyu halkalar, torbalar, koyu lekeler, kırışıklıklar ve ifade çizgileri oluşturmaya daha fazla eğilimlidir. Tüm bunları önlemenin en iyi yolu Kore göz altı maskeleri kullanmaktır. Göz çevresi için özel olarak kullanılan bu maskeler, herkes için uygundur. Bu maskeler; alt göz kapakları ve göz altı bölgesi için ergonomik bir şekle sahip olup, koyu halkaları, artan torbaları, sarkmaları ve bölgesel kırışıklıkları düzeltmeye yönelik daha konsantre bir tedavi sağlar. Tıpkı kağıt maskeler gibi göz atı maskeleri de ürünün formülasyonunda bulunan aktif bileşenlere bağlı olacak çeşitli işlevlere sahiptir. Göz bölgesinin daha hassas ve özel ihtiyaçları olan bir bölge olması nedeniyle bu bakım, nemlendirme, dolgunluk, beyazlatma ve başta kırışıklıklar, mimik çizgileri ve göz torbaları olmak üzere erken yaşlanma belirtilerini azaltmada yardımcı olur. Cilt bakım rutininizde bu sonuçları elde etmek için hyaluronik asit gibi nemlendirici ve dolgu maddeleri içeren bir göz maskesine güvenin. Yeppuda koleksiyonunda yer alan göz altı maskeleri çok çeşitlidir. Örneğin, Heimish besleyici göz altı maskesi, cildinizin beslenmesine ve çok daha iyi bir görüntü sağlamasına yardımcıdır. Goodal yeşil mandalina özlü aydınlatıcı ve leke karşıtı göz altı maskesi de çoğu insanın favorilerinden. Bu ürün sayesinde göz altı lekelerinden kurtulmak ve göz altı bölgesinde eşit bir ton elde etmek söz konusu. Her yaştan insan için en iyi seçeneklerden biri de Tonymoly salyangoz özlü göz altı maskesi. Cildin yenilenmesini teşvik eden bu maske, daha genç ve pürüzsüz bir görüntü vadeder.

Wash-Off Maskeler Nedir?

Kore wash-off maskeler birkaç dakika içinde sağlıklı ve esnek bir cilde kavuşmanın en kolay yollarından biridir. Farklı cilt ve yaş tiplerine göre tasarlanmış olup, çeşitli seçeneklere ve güzellik özelliğine sahiptir. Genellikle ürün yüze kısa süreliğine uygulanır. Uygulaması sadece birkaç saniye sürer ve ardından 15 ila 20 dakika beklemeniz ve yıkamanız gerekir. Gözenekleri derinlemesine temizler ve gözenekleri ölü cilt hücrelerinden, metabolik atıklardan ve gözenekleri tıkayabilecek yağlı maddelerden arındırır. Kuru ve nemsiz cilt tiplerine nem kazandırır. Maskeden elde edilen nemlilik, cildi yumuşak bir yapıya kavuşturmak ve elastikiyetini yükseltmek için cildin alt tabakasına derinlemesine etki eder. Düzenli kullanım, ince çizgiler, kırışıklıklar ve kahverengi lekeler gibi yaşlanma belirtilerini azaltabilir. Ayrıca daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt dokusunun keyfini çıkarmanızı sağlar. Hiper-pigmentasyonu azaltmaya yardımcı olur ve size daha eşit bir cilt tonu ve dokusu verir. Ayrıca cildin oksijen içeriğini artırmak için ter bezi salgısını teşvik eder. Yeppuda sayfasında yer alan Heimish siyah çay maskesi, cildinizin beslenmesine yardımcı olur, leke görünümünü hafifletir ve daha parlak bir cilde kavuşmanıza izin verir.