Yeppuda Korean Cosmetics

250 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

1.03.2022

Goodal, Herkes için iyi ...Fonksiyonel kullanım özellikleri ile Goodal, cildinizde oluşan değişiklikleri fark ederek, nazik yapısıyla doğal ve güçlü bir cilt bakımı sağlamayı amaçlar. Cildin doğal güzelliğini geri kazandırmak için sizlere derinlemesine bakım imkânı sunan yüksek performanslı ürün formülleri hazırlar. Kore cilt bakımı markası Goodal, son derece geniş bir vizyona sahip olan ClubClio firmasının bünyesinde bulunur. Yenilikçi değerlerle en iyiyi elde etmek için çalışan ClubClio; Clio Professional, Peripera,Twinkle Pop, Dermatory, TrueRX, Healing Bird ve A.Black gibi birçok başarılı markaya da bünyesinde yer vermektedir.

Tüm cilt tiplerine uygun, cilde en iyi gelecek olan doğal içerikli formülasyonları bulmak, Goodal markasının değişmeyen misyonunu temsil eder. Uyumlu, yüksek işlevli yapısı, cildinizdeki benzersiz değişimi nazik bir şekilde hissetmenizi sağlar.
 

Cildinize Doğadan Gelen Dokunuş

Goodal, Kore'nin doğal ham maddelerini mevsiminde hasat ederek depolar. Tıbbi faydalar sunan Kore'nin doğasına özgü bileşenleri ile cilt bakımında en iyiye ulaşmaya destek olur. Bileşenlerinin tazeliğini korumak ve doğadan elde ettiklerini aslına uygun şekilde kullanıcılarına sunmak için modern teknolojiler kullanır. Doğal özleri koruyan üretim yöntemleri ile bileşenlerin aktif maddelerini taze ve saf olarak sunar. Bunu yaparken saf su ile gerçekleştirilen özel işlemlerden faydalanır. Bu işlem, bileşenlerin 120-300 saat boyunca yavaşça demlenmesi ile gerçekleştirilir. Yöntem sayesinde hasar görmeyen doğal bileşenleri filtreleyerek saf özütlerine ulaşılır. Dikkatle doğanın sunduklarını kucaklayan Goodal ürünleri, bu doğal, saf bileşenlerin etkilerinin cildinize ihtiyacı olan gücü vermesini sağlar.

Tüm ürünleri dermatolojik olarak test edilen Goodal, Kore'ye ait doğal maddeleri, ileri ve modern teknoloji ile bir araya getirerek kullanıcılarını doğal ve işlevsel bakım ürünleriyle buluşturur. Yenilikçi marka, Kore'nin çok satan ürün listelerinde çok uzun süredir yerini korumayı başarmaktadır. Ürünlerinin her biri faydaları ve çekiciliği nedeniyle geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından sevilerek kullanılıyor. Goodal, Cruelty-free ve vegan kozmetik ürünler ile her geçen gün ürün yelpazesini duyarlı bir şekilde genişletmeyi hedefler. “İyi” olan her şeyi içeriğinde barındırıp “herkese” faydalı olabilme fikriyle öne çıkan marka, good ve all kelimelerinin mükemmel birlikteliği ile değerini ve amacını yansıtmaktadır.
 

Kore Cilt Bakımının Seçkin Markası: Goodal

Marka, ''Good All Natural Remedy'' sloganı ile iyi ve doğal çözümler sunar. Cilt için doğadan gelen canlılık ve enerjiyi üstün teknolojiler ile birleştirir. Bu sayede temiz, saf, parlak ve sağlıklı cilt yapısının oluşumunu desteklemeyi hedeflediğini gösterir.

Doğa, keyif aldığınız, buluşmalarınızı planladığınız, içinde yaşadığınız ve çok daha fazlasını yaptığınız bir yerdir. Kısacası doğa, her şeydir. Şehirde yaşayan insanlar için doğayla bütünleşmek her zaman çok kolay olmasa da, Goodal ile bu mümkün. Uçsuz bucaksız doğayı hissedebileceğiniz seyahatler yapamasanız da Goodal sayesinde doğayı kucaklayarak kendinizi şarj edebilir, hayatın tadına varabilirsiniz.

Kişisel bakım rutininizi doğru ve etkili bir şekilde oluşturmak için doğal özlere sahip Goodal ürünlerini Yeppuda Korean Cosmetics'de bulabilirsiniz. Enerji ve canlılık vererek, cildinize bakmaya hazır olan Goodal, harika bir deneyimi temsil eder. Goodal ürünleri, özel üretim şekli ile Kore cilt bakım rutini için temel olan en iyi ve en doğal bileşenleri başarılı bir şekilde harmanlar. Ürün formülleri, bireysel bakım ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde cildinize uyarlanır. Yaşayan ve nefes alan cildinizin öneminin farkında olan marka, sağlık ve canlılık dolu, ışıldayan bir cilde ulaşmanıza yardımcı olur.

Siz de, en kaliteli ve sağlıklı K-Beauty ürünlerini sunan Yeppuda ile Kore'nin en seçkin markaları arasında yer alan Goodal'ı keşfedebilir ve cildinizin saf güzelliğini ortaya çıkarmayı amaçlayan doğal içerikli ürünleri şimdi deneyebilirsiniz.